Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.02.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————————
Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – Δωτιεύς Αγιάς
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
——————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00
ΠΑΟΚ – Ακ. Ελπίδες Καρδίτσας 1994
Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
——————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00
ΑΟ Λέοντες – Βέροια Λεϊντις
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————————
Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΟ Ξηροκρήνης – Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
ΓΣ Ηλιούπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.30
Νίκη Ηρακλείου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος
Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα
Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βασιλάκης Ευστάθιος
Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 10.00 – 12.00:Βογιατζής, Μπανιά, Ντέκας.
12.30 – 16.00:Γεωργίου, Τζέκος, Σουρβίνος