ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.03.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(23η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Αβάτου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.03.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
——————————————
Θύελλα Σαρακηνών (Κερ.Αγγελοχωρίου) – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Α1 – PLAYOFF(4η αγωνιστική)
————————–
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Ιωνικός – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΕ Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Α1 – PLAYOUT(4η αγωνιστική)
————————–
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Δόξα Πενταλόφου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————————————-
Μακεδονικός Γέφυρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)
————————————————-
Ομόνοια Σίνδου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
————————————————-
Ηρακλής Θερμαϊκού – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
ΑΣ Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
————————————————-
ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Σαϊβανίδης Παναγιωτης
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ν.ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————————————-
Δόξα Περιβολακίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ιάσων Αυγής – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
————————————————-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————————————-
Πανόραμα – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης
Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
————————————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————————————-
Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Σαϊβανίδης Παναγιωτης
Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας
Δάφνη Ακροποτάμου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Αξιός Ανατολικού – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Καλαμαριάς – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Φοίνικας Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)
—————————————–
Αστέρας Ραιδεστού – Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ ΠΕΡΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία