Αγώνες Κυπέλλου περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 29-30 Οκτωβρίου. Αναλυτικά:
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.10.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Αδένδρου – Μαγνησιακός
Γήπεδο:Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Μακεδονία Ευκαρπίας – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Πέρα
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
ΜΠΑ.Μ – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αριστοτέλης – Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.10.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ηρακλής Θερμαϊκού – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Αγ.Παύλου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας
Γήπεδο: – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Περαίας – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:09.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Ηλιούπολης- ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Αστραπή Νεάπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
ΑΣΤΕΡΙΑ – Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————–
Δόξα Τούμπας – ΑΕ Κρήνης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.00