ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Μακεδονικός Λητής – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Ατρόμητος Τριαδίου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Εθνικός Πυλαίας – Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 12ο ΛΕΠΤΟ)
—————————-
Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: Λιάπης Αθανάσιος
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική)
————————————
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ —– 3 – 0 α/α
Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Πρωτέας Ευόσμου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
—————————-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
—————————-
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————
Αίας Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΒΑΟ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13 (11×11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
————————————
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ13 (11×11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Κ13 (11×11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
————————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ13 (11×11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ13 (11×11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ευκαρπίας ώρα: 12.00
Γιατρός: