Κ13 (11×11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : 0 – 1
Κ13 (11×11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ : 8 – 2
Κ13 (11×11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΑΟΚ 1 – 2
Κ13 (11×11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) : 3 – 5
Κ13 (11×11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 8 – 0
Κ13 (11×11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 7 – 0
Κ13 (11×11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 8
Κ13 (11×11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 5 – 3
Κ13 (11×11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 4
Κ13 (11×11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 5 – 1
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 4 – 5
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 – 3
Κ14 2ος ΟΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.(2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 3 – 5
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΧΑΝΘ : 3 – 2
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) : 5 – 0
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4 – 0
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 5
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ (2) : 1 – 7
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) : 0 – 6
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 2 – 6
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 6 – 0
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 1
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 0
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 9 – 0
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 7 – 0
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 11 – 0
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) : 1 – 6
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΟ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 1
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 5
Κ15 1ος ΟΜ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1- 3
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 5 – 0
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. : 1 – 0
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 4 – 1
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 0 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 – 3
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 6
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 7 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΧΑΝΘ : 0 – 1
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 – 4
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 5 – 1
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 4
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 13 – 0
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π ΜΕΛΑ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 3
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 – 5
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ.Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ΑΡΗΣ 4 – 3
Κ15 ΕΙΔΙΚ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 : 3 – 4
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) : 2 – 2
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΗΡΑΚΛΗΣ (1) : 2 – 4
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ (2) : 1 – 4
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 10
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 5 – 1
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) – ΑΣΤΕΡΙΑ (1) : 2 – 6
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 5
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π ΜΕΛΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) : 0 – 6
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) 6 – 1
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 2
Κ17 1ος ΟΜ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 – 3
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 – 2
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 6 – 1
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 10 – 0
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 – 3
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 5 – 0
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 0 – 1
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -ΗΡΑΚΛΗΣ : 0 – 2
Κ17 ΕΙΔ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΒΕΡΟΙΑ 2019 : 2 – 4