Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24.gr με τον Αντώνη Βουλγαράκη και τον Νίκο Πασχαλίδη στον City Of Primo 106.1
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
Μακεδονικός – Ηρακλής 2-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.2022
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Μακεδονικός Λητής – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου* 2-1 (Ανδριόπουλος 30′, 90+5/ Σαρηγιάννης 60′)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
11
4
3
25
11
14
37
2
18
10
5
3
32
13
19
35
3
18
10
5
3
29
12
17
35
4
18
9
7
2
29
15
14
34
5
18
9
4
5
25
14
11
31
6
18
6
7
5
21
23
-2
25
7
18
5
3
10
20
24
-4
18
8
18
4
4
10
15
27
-12
16
9
18
4
3
11
12
24
-12
15
10
18
0
2
16
7
52
-45
2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Νίκη Ευκαρπίας – Φοίνικας Πολίχνης 3-1
15.00 ΑΟ Καρδίας – Ακρίτες Συκεών 2-4 (Μπουζάκης 81′, 89′ / Ματακίδης 3′,Δάλλας 20′, Θεολόγου 30′, Χριστοδουλίδης 37′)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
13
2
3
50
18
32
41
2
18
12
5
1
34
16
18
41
3
18
12
4
2
39
21
18
40
4
18
8
7
3
26
19
7
31
5
18
7
3
8
17
19
-2
24
6
18
7
2
9
32
31
1
23
7
18
6
2
10
25
36
-11
20
8
18
4
5
9
21
36
-15
17
9
18
2
4
12
15
30
-15
10
10
18
1
2
15
13
46
-33
5
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Κανονιέρηδες 4-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2 (Τζήμας, Φέμι)
Καμπανιακός Β – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2 (Υψηλός 2)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
12
3
3
35
18
17
39
2
18
11
4
3
28
14
14
37
3
18
8
4
6
33
24
9
28
4
18
8
2
8
26
31
-5
26
5
18
6
7
5
20
24
-4
25
6
18
6
6
6
27
25
2
24
7
18
7
2
9
21
22
-1
23
8
18
4
8
6
26
32
-6
20
9
18
4
5
9
20
31
-11
17
10
18
0
7
11
11
26
-15
7
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – ΠΟ Ξηροκρήνης 1-1 (85′ / Βουτυράς 7′ απ. φάουλ)
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης 1-2
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
11
4
5
34
22
12
37
2
20
9
6
5
32
22
10
33
3
20
9
6
5
35
25
10
33
4
20
9
6
5
29
21
8
33
5
20
7
9
4
32
26
6
30
6
20
7
8
5
25
21
4
29
7
20
7
5
8
34
38
-4
26
8
20
7
3
10
30
35
-5
24
9
20
7
3
10
25
30
-5
24
10
20
5
7
8
29
35
-6
22
11
20
1
5
14
18
48
-30
8
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟΚ Σταυρού* 2-0
*Με 10 ο ΠΑΟΚ από το 40′
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
13
2
3
39
16
23
41
2
18
11
5
2
23
11
12
38
3
18
11
4
3
45
16
29
37
4
18
6
5
7
27
27
0
23
5
18
7
2
9
24
27
-3
23
6
18
6
4
8
23
26
-3
22
7
18
5
6
7
19
21
-2
21
8
18
4
8
6
20
24
-4
20
9
18
5
5
8
18
28
-10
20
10
18
1
1
16
7
49
-42
4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης 1-2
15.00 Εθνικός Πυλαίας – Άγιος Γεωργίου 7-0 (Πουρπουτίδης 4′, Λυσούδης 23′, Ράπτης 37′, 45′, Βαλαής 40′, Μπικιάρης 58′, Αστεριάδης 88′)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
18
0
0
78
8
70
54
2
18
14
0
4
41
18
23
42
3
18
9
2
7
31
29
2
29
4
18
8
2
8
34
29
5
26
5
18
7
4
7
24
29
-5
25
6
18
6
5
7
27
33
-6
23
7
18
6
3
9
27
34
-7
21
8
18
6
0
12
20
32
-12
18
9
18
4
3
11
26
43
-17
15
10
18
1
3
14
12
65
-53
6
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ατρόμητος Τριαδίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 0-1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
19
13
5
1
31
8
23
44
2
18
12
3
3
30
15
15
39
3
19
8
8
3
20
10
10
32
4
18
9
3
6
27
22
5
30
5
18
7
8
3
26
14
12
29
6
18
8
4
6
25
18
7
28
7
18
6
6
6
21
13
8
24
8
18
4
4
10
21
29
-8
16
9
18
2
3
13
18
36
-18
9
10
18
0
0
18
0
54
-54
-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας 1-0
15.00 Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
13
1
4
46
20
26
40
2
18
9
4
5
27
22
5
31
3
18
9
3
6
48
36
12
30
4
18
8
3
7
31
25
6
27
5
18
7
5
6
22
24
-2
26
6
18
7
5
6
25
22
3
26
7
18
7
4
7
28
31
-3
25
8
18
6
2
10
18
30
-12
20
9
18
4
3
11
20
36
-16
15
10
18
2
6
10
22
41
-19
12
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας 2-1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
10
6
2
37
20
17
36
2
18
10
2
6
34
21
13
32
3
18
9
4
5
40
24
16
31
4
18
8
5
5
45
31
14
29
5
18
8
5
5
34
25
9
29
6
18
8
4
6
41
28
13
28
7
18
9
1
8
36
37
-1
28
8
18
5
6
7
43
30
13
21
9
18
4
5
9
22
33
-11
17
10
18
0
0
18
12
95
-83
0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΟ Θράκης 3-0
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
14
2
2
48
15
33
44
2
18
12
3
3
43
18
25
39
3
18
10
5
3
35
16
19
35
4
18
11
2
5
41
26
15
35
5
18
9
6
3
37
19
18
33
6
18
9
2
7
38
31
7
29
7
18
5
2
11
28
41
-13
17
8
18
3
2
13
17
41
-24
11
9
18
2
5
11
18
47
-29
11
10
18
0
1
17
4
55
-51
1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-3
15.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 1-2
17.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Προοδευτική
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
16
2
2
40
13
27
50
2
20
15
2
3
62
24
38
47
3
20
15
2
3
50
20
30
47
4
20
15
2
3
50
15
35
47
5
20
10
2
8
48
33
15
32
6
20
4
5
11
26
48
-22
17
7
20
5
2
13
25
47
-22
17
8
20
4
3
13
27
50
-23
15
9
20
4
3
13
21
45
-24
15
10
20
2
6
12
28
56
-28
12
11
20
4
3
13
8
34
-26
11
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0 α.α
15.00 ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 2-2
15.00 Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0
15.00 Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Αστέρας Ραιδεστού 0-1
15.00 Αριστοτέλης – ΑΣ ΠΕΡΑ 0-2
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
14
6
0
57
7
50
48
2
20
12
5
3
36
15
21
41
3
20
11
4
5
36
26
10
37
4
20
10
5
5
39
16
23
35
5
20
9
7
4
30
24
6
34
6
20
9
6
5
34
22
12
33
7
20
7
2
11
30
39
-9
23
8
20
7
2
11
30
43
-13
23
9
20
6
4
10
23
31
-8
22
10
20
3
2
15
20
55
-35
11
11
20
0
1
19
0
57
-57
1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 0-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ελπίδες Φοίνικα 2011 6-2
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-0