Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————————
15.45 Ελευθεριακός – ΑΕ Ευόσμου 0-1 (Μαντζίρης 21′)
15.30 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ασσήρου 1-1 (Παραλίκης 67′ απ. φάουλ / Γεωργιάδης 90+5)
*Κόκκινη κάρτα στον Παραλίκη μετά τη λήξη για διαμαρτυρία
15.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Λητής 0-3 α.α
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
11
4
3
25
11
14
37
2
18
10
5
3
32
13
19
35
3
18
10
5
3
29
12
17
35
4
18
9
7
2
29
15
14
34
5
18
9
4
5
25
14
11
31
6
18
6
7
5
21
23
-2
25
7
18
5
3
10
20
24
-4
18
8
18
4
4
10
15
27
-12
16
9
18
4
3
11
12
24
-12
15
10
18
0
2
16
7
52
-45
2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-0 (Πιστόπουλος 50′ πεν.)
15.30 Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1
15.30 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Καμπανιακός Β 1-2
15.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Κανονιέρηδες 1-0 (Καμπούρης 67′)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
12
3
3
35
18
17
39
2
18
11
4
3
28
14
14
37
3
18
8
4
6
33
24
9
28
4
18
8
2
8
26
31
-5
26
5
18
6
7
5
20
24
-4
25
6
18
6
6
6
27
25
2
24
7
18
7
2
9
21
22
-1
23
8
18
4
8
6
26
32
-6
20
9
18
4
5
9
20
31
-11
17
10
18
0
7
11
11
26
-15
7
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Δόξα Ρετζικίου – Μελιτέας 1-0
18.00 Ηρακλής Θερμαϊκού – ΠΟ Ξηροκρήνης 1-0
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
11
4
5
34
22
12
37
2
20
9
6
5
32
22
10
33
3
20
9
6
5
35
25
10
33
4
20
9
6
5
29
21
8
33
5
20
7
9
4
32
26
6
30
6
20
7
8
5
25
21
4
29
7
20
7
5
8
34
38
-4
26
8
20
7
3
10
30
35
-5
24
9
20
7
3
10
25
30
-5
24
10
20
5
7
8
29
35
-6
22
11
20
1
5
14
18
48
-30
8
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Σταυρού 3-0 (Μπαταούλας 45′, Κοσμόπουλος 50′)
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
13
2
3
39
16
23
41
2
18
11
5
2
23
11
12
38
3
18
11
4
3
45
16
29
37
4
18
6
5
7
27
27
0
23
5
18
7
2
9
24
27
-3
23
6
18
6
4
8
23
26
-3
22
7
18
5
6
7
19
21
-2
21
8
18
4
8
6
20
24
-4
20
9
18
5
5
8
18
28
-10
20
10
18
1
1
16
7
49
-42
4
Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 5-0
15.30 Πανόραμα – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
18
0
0
78
8
70
54
2
18
14
0
4
41
18
23
42
3
18
9
2
7
31
29
2
29
4
18
8
2
8
34
29
5
26
5
18
7
4
7
24
29
-5
25
6
18
6
5
7
27
33
-6
23
7
18
6
3
9
27
34
-7
21
8
18
6
0
12
20
32
-12
18
9
18
4
3
11
26
43
-17
15
10
18
1
3
14
12
65
-53
6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Αξιός Ανατολικού – Δάφνη Ακροποτάμου 1-2
15.30 ΑΟ Μεσήμβριας – Θρίαμβος Παρθενίου 0-3
15.30 Δόξα Αδένδρου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-0
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
13
1
4
46
20
26
40
2
18
9
4
5
27
22
5
31
3
18
9
3
6
48
36
12
30
4
18
8
3
7
31
25
6
27
5
18
7
5
6
22
24
-2
26
6
18
7
5
6
25
22
3
26
7
18
7
4
7
28
31
-3
25
8
18
6
2
10
18
30
-12
20
9
18
4
3
11
20
36
-16
15
10
18
2
6
10
22
41
-19
12
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Εθνικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 6-0
15.30 Διάπλαση – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-2
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
10
6
2
37
20
17
36
2
18
10
2
6
34
21
13
32
3
18
9
4
5
40
24
16
31
4
18
8
5
5
45
31
14
29
5
18
8
5
5
34
25
9
29
6
18
8
4
6
41
28
13
28
7
18
9
1
8
36
37
-1
28
8
18
5
6
7
43
30
13
21
9
18
4
5
9
22
33
-11
17
10
18
0
0
18
12
95
-83
0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δόξα Γερακαρούς 2-1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
18
14
2
2
48
15
33
44
2
18
12
3
3
43
18
25
39
3
18
10
5
3
35
16
19
35
4
18
11
2
5
41
26
15
35
5
18
9
6
3
37
19
18
33
6
18
9
2
7
38
31
7
29
7
18
5
2
11
28
41
-13
17
8
18
3
2
13
17
41
-24
11
9
18
2
5
11
18
47
-29
11
10
18
0
1
17
4
55
-51
1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
18.00 Προοδευτική – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 0-1
15.30 Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-4
*Xαμ. πέναλτι για την ΑΕΕΤ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
16
2
2
40
13
27
50
2
20
15
2
3
62
24
38
47
3
20
15
2
3
50
20
30
47
4
20
15
2
3
50
15
35
47
5
20
10
2
8
48
33
15
32
6
20
4
5
11
26
48
-22
17
7
20
5
2
13
25
47
-22
17
8
20
4
3
13
27
50
-23
15
9
20
4
3
13
21
45
-24
15
10
20
2
6
12
28
56
-28
12
11
20
4
3
13
8
34
-26
11
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0 α.α
15.30 ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης 1-1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
20
14
6
0
57
7
50
48
2
20
12
5
3
36
15
21
41
3
20
11
4
5
36
26
10
37
4
20
10
5
5
39
16
23
35
5
20
9
7
4
30
24
6
34
6
20
9
6
5
34
22
12
33
7
20
7
2
11
30
39
-9
23
8
20
7
2
11
30
43
-13
23
9
20
6
4
10
23
31
-8
22
10
20
3
2
15
20
55
-35
11
11
20
0
1
19
0
57
-57
1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ Αγ. Παύλος 3-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
15.45 Μπαμ – Αναγέννηση Επταπυργίου 3-0