Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) (15.00)
——————————————
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 2-1
Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός 3-1
Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-2
Αλεξανδρούπολη-Καβάλα 0-2
Δόξα Δράμας*-Καμπανιακός* 1-2
LIVE Αγροτικός Αστέρας-Αρης Αβάτου 1-2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1 (Μακρόπουλος 16′)
*Υπήρξε ολιγόλεπτη λόγω έντασης στον αγώνα
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας 2-1 (Χατζηιωαννίδης 30′, Γεωργιάδης 62′ / Κοβάτσης 83′ απ. φάουλ)
*Χαμ.πέναλτι του Μαραθώνα στο 40′, μπλόκαρε ο Γούλας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ομόνοια Σίνδου – Μακεδονικός Γέφυρας 5-1
Κανονιέρηδες – Εθνικός Μαλγάρων 4-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Νεάπολης 3-2 (Παππάς 1′,10′ , Μπετσάκος 43’/ 33′)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς 5-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου 1-2 (Βλαχογιώργος 31′ / 50′, 81′)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας 3-0
Θρίαμβος Παρθενίου – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-2
ΑΟ Μεσήμβριας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Αστέρας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-3
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας 2-0
Διάπλαση – Ενωση Συκεών 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
17.30 Προοδευτική – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 0-3
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Φοίνικας Τούμπας 2-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Πυλαίας 0-4
Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 2-0
ΑΕ Κρήνης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 1-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Νίκη Νεοχωρούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Μαρτίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 0-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Μπαμ 1-2