Super League 2
Α ΟΜΙΛΟΣ
Πανσερραϊκός-ΠΟΤ Ηρακλής 0-2
ΑΕΛ-Νίκη Βόλου 1-0
Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β 1-2
ΝΠΣ Βέροια-Απόλλων Λάρισας 1-2
Mακεδονικός – Θεσπρωτός 2-0
Γ’ Εθνική – 2η αγωνιστική
Κυριακή 20/11 – 15:00
1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 3-1
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός* 0-1
Δόξα Δράμας-Καβάλα 1-1
Αλεξανδρούπολη*-Θερμαϊκός* 0-1
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός 1-3
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός 1-4
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 4-0
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας
2ος όμιλος
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα 1-0
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-ΑΕΠ Κοζάνης 2-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Εδεσσαϊκός 1-1
Ολυμπιακός Βόλου-Σβορώνος 1-0 (Παπαϊωάννου 90′)
Πιερικός-Δωτιέας Αγιάς 3-0
ΑΟ Χανιώτης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-2
ΦΣ Κοζάνη-Καστοριά 2-0
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Παύλος Μελάς – Δόξα Ασσήρου 3-1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Φοίνικας Πολίχνης – Ακρίτες Συκεών 0-1
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΟ Καρδίας 3-2
15.00 Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας 2-1
15.00 Νίκη Ευκαρπίας – Αχιλλέας Τριανδρίας 4-1 (Μπλόσμι 17′, Μπικιάρης 50′, 83′, Σουλίδης 70′ / 😉
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Μακεδονικός Γέφυρας – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β 1-0 (Τσιόσκας)
11.00 Εθνικός Μαλγάρων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-1
11.00 Ομόνοια Σίνδου – Κανονιέρηδες 1-1 (Παπαθανασίου 19′ / Kαρακασίδης 93′)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου 2-3
12.30 Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης 1-2
11.10 Εθνικός Μετεώρων – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0 (Χύτας 10′, Λαφτσίδης Μ. 13′,53′)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Νίκη Ηρακλείου – ΑΕ Φιλύρου 0-2
15.00 ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟΚ 2-3 (Θεοφίλου 20′, Τσίτσιλας 22′)
15.00 Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 (90′ πεν. / Πρόκος 61′, 70′)
15.00 Ιάσων Αυγής – Εθνικός Λαγυνών 2-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0
15.00 Πανόραμα – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 0-4
15.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου 2-0
11.15 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
Αρης Θεσσαλονίκης – Αετός Βασιλικών 0 3 α.α
15.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 1-3
15.00 Αχιλλέας Περαίας – Δόξα Τριλόφου 0-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Δάφνη Ακροποτάμου – Αξιός Ανατολικού 2-1
11.15 Φίλιππος Ελεούσας – Οδυσσέας Κορδελιού 2-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ενωση Συκεών – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας 5-1
11.00 Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Συκεών 4-0 (Κίτσιου 42′, Σπυρίδης 45′)
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Εθνικός Αστέρας 1-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Φοίνικας Σχολαρίου 1-4
11.15 Δόξα Γερακαρούς – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-1
11.00 Κεραυνός Κολχικού – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1
11.00 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΟ Θράκης A.A
11.00 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου 1-1
*Με δέκα παίκτες οι φιλοξενούμενοι από το 52′ λόγω αποβολής του Λιθοξόπουλου
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 4-0
11.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
13.00 Αριστοτέλης – Κεραυνός Μονοπηγάδου 2-1
15.00 ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 2-1
15.00 Αστέρας Ραιδεστού – ΑΣ ΠΕΡΑ 1-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μακεδών Ευόσμου 4-1
11.00 Αίολος Ευόσμου 2014 – Μακεδονία Ευκαρπίας 1-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΑΕ Μαρτίου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 2-1
15.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος 8-0
Ηφαιστος – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά 0-3 α.α.
13.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Αστραπή Νεάπολης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
12.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-3
11.00 Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣΤΕΡΙΑ 0-3 α.α.
11.00 Eλπίδες Φοίνικα 2011 – Μπαμ 0-5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΠΣ Ασκού 1-3
11.15 Δάφνη Ευαγγελισμού – Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος 3-0 α.α