Γ’ Εθνική (15:00)
1ος όμιλος
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας 0-0
Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου 1-1
ΜΑ Ορφανίου-Θερμαικός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός 0-0
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα 2-2
Πανδραμαικός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Πανθρακικός-Απ. Παραλιμνίου 1-1
2ος όμιλος
ΓΑΣ Σβορώνου-ΠΟ Ελασσόνας 0-0
Δωτιέας Αγιάς-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-0
Εδεσσαικός-ΑΕΠ Κοζάνης 1-2
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-2
Καστοριά-Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Κοζάνη-Πιερικός 2-0
Χανιώτη-Μακεδονικός Φούφας 1-0
Kυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————
Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου 2-4 (Αβραμίδης 17′ , 65’/ Ματζίρης 33′, Αχαλινόπουλος 65′, 90′)
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-4 (Τσίτας 40′)
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Ιωνικός – Ελευθεριακός 2-1 (ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 80′) (Λάμπρου 14′, Νόικος 31′, Μούρια 80′)
*Συνεχίζεται ο αγώνας μετά από 15 λεπτή διακοπή με τους φιλοξενούμενους να αλλάζουν πάσες στο χώρο της άμυνας ως ένδειξη διαμαρτυρίας
11.00 Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός Λητής 3-2 (Γιλής 13′ πεν., Νικολαϊδης 27′, Παρούσης 37′ / Λιώνης 70′)
*Δεύτερη προσωρινή διακοπή στο 39′
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-2
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας 1-2 (Δήμου 60′)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Μαλγάρων – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης* – Κανονιέρηδες* 0-1 (Τοπαλίδης 15′)
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 11.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Ομόνοια Σίνδου 1-1
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – ΓΣ Ηλιούπολης 0-1
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Ηρακλής Θερμαϊκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-0 (Μίλκας 43′)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
ΑΣ Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων 0-0
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-2 (Τσουμπέκης)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-0
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ηρακλείου 1-1
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Περιβολακίου 2-1
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – Κισσός Χορτιάτη 0-4
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.15
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 15.00
Ατρόμητος Τριαδίου – Νίκη Μεσημερίου 0-4 (Βλαχογιώργος 7′, Ζηβαρίδης 28′, Ντινίδης 36′)
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Αετός Βασιλικών – Δόξα Τριλόφου 2-1
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Kυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου 2-3
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας 3-1
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ενωση Συκεών – Εθνικός Αστέρας 0-2
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-3
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΤΛΑΣ 3-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Γερακαρούς 1-0
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.15
Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Κολχικού 0-0
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Φοίνικας Σχολαρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-0
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς 1-1
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-2
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Φοίνικας Τούμπας – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 1-1
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-0
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Πυλαίας – ΑΣ ΠΕΡΑ 6-0
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00
Αριστοτέλης – Αστέρας Ραιδεστού 1-2
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-1
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Μονοπηγάδου 1-0
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Εσπερος Τερψιθέας – Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-4
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Μακεδονία Ευκαρπίας – Νίκη Νεοχωρούδας 1-1 (60′)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Αίολος Ευόσμου 2014 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-2
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 2-1
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος 3-1
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά 3-2
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Μπαμ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-0
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αστέρια 1-2
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Δάφνη Ευαγγελισμού ΔΙΑΚΟΠΗ
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00