Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————————
15.30 Μακεδονικός Λητής – Ιωνικός 1-0
15.30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Ασσήρου 2-2 (Ζιγκόλης 16′, 48’/ Τρικαλόπουλος 21′, 90+3)
Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 3-0 α.α
15.30 ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου 3-0(Ντόκου 13′, Καρανδρέας 68′ πεν.)
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————————
15.30 ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης 1-0 (Ζαλακώστας 30′)
15.30Νίκη Ευκαρπίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-2
15.30Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0(Χαραλαμπίδης)
15.30 Μαραθώνας – Ακρίτες Συκεών 0-1 (Ματακίδης 20′)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Αίας Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
15.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Εθνικός Μαλγάρων 1-1
15.30 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1
15.30 Καμπανιακός Β – Κανονιέρηδες 2-0 (Κοιμτζής,Καραμαυρουδής)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης 5-1
15.30 Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
16.00 ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Λαγυνών 1-1
*Χαμ. πέναλτι για το Φίλυρο στο 85′
16.00 ΠΑΟΚ – Ιάσων Αυγής 2-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής 2-2 (Γιαννούσος 60′, αυτ.. 94’/ Περδίκης 39′, Φοινικόπουλος 86′)
Aπόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αρης Θεσσαλονίκης 3-0 A.A
15.30 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Νίκη Μεσημερίου 2-2 (πεν./ Μιχαηλίδης Φ., Έρσι)
15.30 Ατρόμητος Τριαδίου – Δόξα Τριλόφου 3-4
15.30 Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Περαίας 0-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
18.00 Φοίνικας Τούμπας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
15.30 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 2-3
15.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Κρήνης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0. α.α
15.30 Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Κεραυνός Μονοπηγάδου 0-3
15.30 Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 4-1
15.30 ΑΕ Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού 7-0 (Μαυράκης 35′,45′, Γκόλιας 42′, 60′)
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
15.30 Εσπερος Τερψιθέας – Μακεδών Ευόσμου
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
15.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μακεδονία Ευκαρπίας 5-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
15.30 Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-0