ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.12.2022
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου 0-0
15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου 1-2 (Ζαλακώστας 24′ / Αχαλινόπουλος 54′)
15.00 Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς 1-2 (Τσελεκίδης 66′ / Aβραμίδης 40′, Κοσμούδης 90′)
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-0 (Κοτσαρίδης 43′, 51′, Aγγέλου 80′)
15.00 Μαραθώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0 (Δούμας 10′, Χιλιόπουλος 16′, Πουρσανίδης 41′)
15.00 Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-2 (Μαυροματίδης 7′ , 80’/ Xατζηιωαννίδης 52′, 90+1)
Το 2-2 του ΠΟΜ στις καθυστερήσεις του αγώνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου* 0-3 (Yψηλός πεν., Ζήσης Μανώλης, Μπιτζικόπουλος)
15.00 Κανονιέρηδες – Καμπανιακός Β 1-3
15.00 Ομονοια Σίνδου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Μετεώρων 0-2
15.00 ΑΣ Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Εθνικός Λαγυνών – ΑΕ Φιλύρου 0-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 4-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Νίκη Μεσημερίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 1-2 (Tόσκα 66′ / 😉
15.00 Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Τριαδίου 2-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Δάφνη Ακροποτάμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-1
15.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Μαγνησιακός 2-0 (Α. Σταμάτης)
15.00 Αξιός Ανατολικού – Δόξα Αδένδρου 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
17.00 Μακεδονία Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-4 (Γκάτσος 7′, 12′)
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 0-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μπαμ – Αστέρια 2-1
15.00 ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Αναγέννηση Επταπυργίου 1-1