Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.11.2022
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————
Καμπανιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο:Χαλάστρας (Καμπανιακού) – ώρα:15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Δράμας
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Δόξα Ασσήρου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ελευθεριακός – Ιωνικός
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ολυμπιακός Κυμίνων – Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Ηρακλής Θερμαϊκού – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αρης Καβαλαρίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:ΜΙΚΡΑΣ
ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης – Πανόραμα
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Μέντεκας Καλαμαριάς – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τράϊκος Αρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:
Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Αδένδρου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Αξιός Ανατολικού – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Αστέρας – Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Ελπίδες Συκεών – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Ακαδημία Γιώργος Κούδας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Θράκης – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Φοίνικας Σχολαρίου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κυρκου Αννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
Νίκη Νεοχωρούδας – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΑΕ Μαρτίου – Ηφαιστος
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πόρτο Σαλόνικο
Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΜΠΑΜ
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρια – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
ΑΠΣ Ασκού – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00
Κάθε Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24.gr στον City Of Primo 106.1