ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
——————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Θεόνη Τρίκαλα 2011
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Πτολεμαίδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Αίαντας Πυλαίας – Σκίουροι
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————
Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Δόξα Ασσήρου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Ιωνικός – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Μαλγάρων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ηρακλής Θερμαϊκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Αρης Θεσσαλονίκης – Ορφέας Σουρωτής ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ατρόμητος Τριαδίου – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αετός Βασιλικών – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ενωση Συκεών – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Φοίνικας Σχολαρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Φοίνικας Τούμπας – ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Πυλαίας – ΑΣ ΠΕΡΑ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αριστοτέλης – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Εσπερος Τερψιθέας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μακεδονία Ευκαρπίας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ηφαιστος – ΑΕ Μαρτίου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Μπαμ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αστέρια
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος – ΑΠΣ Ασκού ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 11.30:
12.30 – 15.30: