ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05.02.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟΚ – ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
——————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00
ΑΟ Λέοντες – Δόξα Δράμας 2016
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Σκίουροι – Ατρόμητος Πτολεμαϊδας
Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Δόξα Πενταλόφου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Παύλος Μελάς – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Καμπανιακός Β – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Περιβολακίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Εθνικός Λαγυνών – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Πανόραμα
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:12.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Τριαδίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
Αετός Βασιλικών – Αρης Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————————–
Μαγνησιακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Οδυσσέας Κορδελιού – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————————–
Ατλας Μενεμένης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Διάπλαση – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————————–
Κεραυνός Κολχικού – ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Δόξα Γερακαρούς – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστραπή Μεσαίου – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Προοδευτική
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αριστοτέλης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης – ΑΣ ΠΕΡΑ
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Νίκη Νεοχωρούδας – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Εσπερος Τερψιθέας – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ
ΑΕ Μαρτίου – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματίνα
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
Ηφαιστος – Αστραπή Νεάπολης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.30
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Μαραθών Υποδομή 1926 – Μπαμ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 12.00:
12.30 – 16.00: