ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16.11.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
Κανονιέρηδες – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΜΣ Νικόπολη – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
Πανόραμα – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Οικονομίδης Άρης – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
Απόλλων Κ.Σχολαρίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Αναγέννηση Ρυσίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————-
Δάφνη Ακροποτάμου – Μαγνησιακός
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————–
Αίολος Ευόσμου 2014 – Εν.Ανθ. Καρατάσου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————–
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————–
Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————————–
Αστέρια – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Κουρκουνάσιος, Θεοχαρίδης, Στανούδης
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Παφίλης, Μαργαρίτου, Νιμβρόγλου