ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.03.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————————
Θύελλα Σαρακηνών (Κερ. Αγγελοχωρίου) – ΑΟ Χανιώτης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00
Α1 – PLAYOUT(2η αγωνιστική)
————————–
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Δόξα Πενταλόφου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Ιωάννης Παπάφης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Αχιλλέας Περαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ατρόμητος Τριαδίου – Αρης Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αναγέννηση Ρυσίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Ορφέας Σουρωτής – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Σταματης Βαγγελης
Μαγνησιακός – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης
Δόξα Αδένδρου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Αστραπή Δενδροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ (15/3/2023)
ΑΟ Μεσήμβριας – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Φοίνικας Τούμπας – Προοδευτική
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:18.15
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ ΠΕΡΑ
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βασιλάκης Ευστάθιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.03.2023
Α1 – PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————–
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ιωνικός – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Παύλος Μελάς – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Καμπανιακός Β – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Ηρακλής Θερμαϊκού – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Αυγής – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Κουρέμπελες Ρωμανός
Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Δόξα Αγ.Παύλου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Αστέρας – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κυρκου Αννα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Διάπλαση
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Ελπίδες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Δόξα Γερακαρούς – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
ΑΟ Θράκης – Φοίνικας Σχολαρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.30
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΕ Κρήνης – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης
Αριστοτέλης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδονία Ευκαρπίας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Μπαμ – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρια – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΠΣ Ασκού
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:16.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος – Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 12.00:
12.30 – 16.30: