ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.09.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Στεφάνου Αφρ., Νιμβρόγλου Αντ.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.09.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Ηρακλής Θερμαϊκού – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Ιντζεκώστας
ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Δόξα Αγ.Παύλου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Τράϊκος Αρης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:17.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 11.00: Σουρβίνος, Χαραλαμπίδης,
Στοϊλούδης. 17.00: Γεωργίου, Ιορδανίδης, Νιμβρόγλου.