ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 15.00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ώρα: 12.00
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ– ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ- ώρα: 14.00
Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) –ώρα: 10.00
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ώρα: 14.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ –ώρα: 13.00
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Κ13-3Δ- ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)- ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) – ώρα: 14.00
Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ- ώρα: 09.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)-ώρα: 09.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ – ώρα: 11.00
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (1) – ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
Κ13-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (2) – ώρα: 14.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1)- ώρα: 10.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO– ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1) –ώρα: 13.00 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)- ώρα: 14.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ–ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα: 10.00
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Κ12-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)- ώρα: 11.00
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)- ώρα: 10.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ώρα: 13.00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Κ12-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ώρα: 10.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ- ώρα: 13.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ώρα: 09.00
Κ12-4Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΝΙΚΗΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) -ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 13.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΙΟΛΟΣΕΥΟΣΜΟΥ 2014- ώρα: 09.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥΚΟΥΔΑΣ (1)-ώρα: 11.00
Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDENBOYS(Σ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.30
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ώρα: 12.30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ-ώρα: 14.00
Κ12-1Α ΟΜ.JOGABONITO(Σ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 09.00
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΕΡΜΗΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ / IMD–ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (1)- ώρα: 11.00
Ρεπό:ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(1)
Κ12-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ώρα: 10.00
COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”- ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – – ώρα: 12.00
Κ12-3Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS (2) – ώρα: 09.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 11.30
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) –ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ώρα: 10.00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1) –ώρα: 13.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(1) –ώρα: 12.00 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ–ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ώρα: 15.00
Κ11-2Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)–ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 12.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)-ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO – ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ώρα: 10.00
Ρεπό:ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Κ11-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 10.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ–ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα: 12.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)- ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 09.00
Κ11-4Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1)- ώρα: 09.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 11.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΒΑΟ
Κ11-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ώρα: 10.0
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) –ώρα: 13.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ώρα: 09.00
Κ11-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ώρα: 10.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ώρα: 11.00
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ώρα: 12.00
Κ11-3Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ- ώρα: 13.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 12.00
Κ11-4Α ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (2ηαγωνιστική)
————————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ- ώρα: 11.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 09.00
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1)- ώρα: 12.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ(1) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα: 14.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ώρα: 13.00
Ρεπό: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ(1)
Κ10-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 09.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(1)- ώρα: 10.00
ΕΝΩΣΗ ΕΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 12.00
Ρεπό:ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2)- ώρα: 11.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)- ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ- ώρα: 12.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ- ώρα: 11.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ώρα: 13.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
Κ10-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (5η αγωνιστική)
————————————–
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)- ώρα: 09.00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (3)-ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ10-5Δ ΟΜ. ΛΕΟΝTEΣ(Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΑΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)–ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ –ώρα: 11.00
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥPRO-ώρα: 13.00
Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) – ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.15
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 11.15
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ώρα: 13.15
Κ10-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)- ώρα: 09.00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα: 09.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 11.00
Κ10-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)- ώρα: 12.30
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ώρα: 09.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 11.00 ————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
Κ10-4Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 10.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(2) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 10.00
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 09.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ(1)- ώρα: 09.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ- ώρα: 14.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(1)
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ– ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ώρα: 12.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)-ώρα: 11.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)-ώρα: 12.00
Κ9-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝTEΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 12.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) –ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ώρα: 11.00
Κ9-4Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ- ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)- ώρα: 13.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 13.00
Κ9-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 14.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)–ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 13.00
Ρεπό: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)
Κ9-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) – ώρα: 10.00
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ώρα: 11.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ – ώρα: 09.00
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00
Κ9-4Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3) – XANKΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ώρα: 13.00
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ (2) – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ- ώρα: 10.00
ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB– ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1) – ώρα: 09.00
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ώρα: 10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 11.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ώρα: 10.00
Κ8-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————-
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ώρα: 09.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ- ώρα: 12.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ- ώρα: 12.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ(2)–ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ-
Κ8-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)-ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 13.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES-ώρα: 12.00
Κ8-1Α JOGABONITO(Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)- ώρα: 12.00
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ώρα: 11.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ / IMD– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κ8-2ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (2ηαγωνιστική)
————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 13.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ–ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 11.00
Κ8-3ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) – ώρα: 10.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) – ώρα: 12.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ώρα: 11.00
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ώρα: 13.00
Κ8-4Α CITYMINIFOOTBALLCLUB (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 09.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 12.15
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 13.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Κ7-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ώρα: 11.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 09.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ώρα: 09.00
Ρεπό:ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ώρα: 09.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ– ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
Κ7-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 10.00—————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ- ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Κ7-3Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) – ώρα: 10.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ώρα: 11.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ- ώρα: 09.00
Ρεπό:ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Κ13-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ- ώρα: 11.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ –ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ώρα: 13.00
Κ13-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(3η αγωνιστική)
————————————–
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ώρα: 09.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ώρα: 10.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ώρα: 13.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ώρα: 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ- ώρα: 13.30
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Κ13-3Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα:
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)- ώρα:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020 –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα:
Ρεπό:ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ώρα: 10.00
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΡΨΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ –ώρα: 09.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ώρα: 09.00
Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)-ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ (2) – ΜΓΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ- ώρα: 13.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ώρα: 14.00
Ρεπό: ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2)- ώρα: 10.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – ώρα: 14.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ώρα: 11.00
Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ- ώρα: 14.15
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ώρα: 09.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ- ώρα: 12.00
Κ12-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 14.15
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ώρα: 13.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 09.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)- ώρα:
Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ώρα: 10.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ώρα: 15.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ –ώρα: 10.00
Κ12-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 09.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ώρα: 13.00
Ρεπό:ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)-ώρα: 14.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ώρα: 14.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ώρα: 11.45
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ- ώρα: 11.45
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ώρα: 11.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022
Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ– ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 11.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000(3)- ώρα: 14.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ–ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ώρα: 10.00
Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)-ώρα: 12.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (4)– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ –ώρα: 09.00
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ώρα: 12.00
Κ11-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (2ηαγωνιστική)
————————————-
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.15
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ- ώρα: 12.15
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ώρα: 13.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Κ10-2ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ώρα: 13.00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ώρα: 13.00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα: 10.00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3)- ώρα: 11.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3)- ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ- ώρα: 10.00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ
Κ10-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΟΤ ‘’Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’’ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 12.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 14.30
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ– ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ώρα: 12.30
Ρεπό:ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Κ10-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ώρα: 09.00 —————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ- ώρα: 10.00
Κ10-3ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Κ) (2ηαγωνιστική)
————————————–
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 12.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ώρα: 10.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ώρα: 11.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 13.00
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) -ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ώρα: 12.00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ώρα: 10.00
Κ9-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(5η αγωνιστική)
————————————–
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ- ώρα:
Ρεπό:ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS(K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ΑΕΤΟΙΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)- ώρα: 11.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ώρα: 10.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ώρα: 13.00
Κ9-2Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ώρα:
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ώρα:
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”- ώρα:
Ρεπό:ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κ9-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ–ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 13.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ώρα: 10.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(3) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(4) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-
Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΕΘΝΙΚΌΣ ΕΥΌΣΜΟΥ (1)– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα: 12.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Κ8-1Α ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΑΝΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – – ώρα: 12.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1)- ώρα: 09.00
ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”– ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) – ώρα: 09.00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020
Κ8-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(2η αγωνιστική)
————————————–
ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 09.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ- ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 12.00
Ρεπό:ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ- ώρα: 13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ- ώρα: 13.00
Κ7-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(2η, 4η, 5ηαγωνιστική)
————————————
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ- ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα: 12.00 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ- ώρα: 12.00
Κ7-1ΑCITYMINIFOOTBALLCLUB (Κ) (2ηαγωνιστική)
————————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 13.30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ώρα: 13.15
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ώρα: 12.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 09.45
Κ7-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (2η αγωνιστική)
————————————-
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000- ώρα: 10.00