Πρεμιέρα το Σάββατο στα παιδικά Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεγ. Α λεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Εθνικός Ευόσμου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων(ΠΛ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Παύλος Μελάς – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ατρόμητος Τριαδίου – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 17.00
Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’ (1)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Πυλαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. – ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’ (2)
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μακεδόνες – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) – Πρωταθλητές Πεύκων —— ΑΝΑΒΟΛΗ
Κισσός Χορτιάτη – ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)
Γήπεδο: ΑΛΚΗΣ ΚΑΜΠΑΝΟΥ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Ουράνιοι – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Ελευθεριακός – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Καμπανιακός – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2)
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Αξιός Ανατολικού —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Διάπλαση
Γήπεδο: ΑΛΚΗΣ ΚΑΜΠΑΝΟΥ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – Ελλήσποντος Μαδύτου —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 Ε
ΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός:
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΟ. Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Φίλιππος Θέρμης – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΟ.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Φιλύρου – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – Πανόραμα
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – ΧΑΝΘ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Καμπανιακός – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι – Αίας Ευόσμου —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – Ντίνος Κούης —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Διάπλαση – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ΣΤΑΥΡΟΥ – ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Πρωτέας Ευόσμου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 13.30
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Καρδίας- ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Ακαδημίες Μίκρας —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10 2022
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2) – ΧΑΝΘ
Γήπεδο: ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ
– ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο :Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Π.Ο.Τ. Ό ΗΡΑΚΛΗΣ’ (2) – ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Μακεδόνες – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 09.00
Γιατρός
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Διάπλαση
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Εσπερος Τερψιθέας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΑΛΚΗΣ ΚΑΜΠΑΝΟΥ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Ακρίτες Συκεών —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Εθνικός Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αίας Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – Πρωταθλητές Πέυκων ———- ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ Θράκης – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (ΠΛ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13 (11×11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Πανόραμα – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΣ Αρσακλή
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Κ13 (11×11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – Π.Ο.Τ. ‘Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.30
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κ13 (11×11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Παύλος Μελάς – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Κ13 (11×11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: ΑΛΚΗΣ ΚΑΜΠΑΝΟΥ (ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Εθνικός Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Διάπλαση – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΑΛΚΗΣ ΚΑΜΠΑΝΟΥ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΣΤΑΥΡΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: