ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04.03.2023
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟΚ – Σκίουροι
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30
Α1 – PLAYOFF(1η αγωνιστική)
————————–
Ακρίτες Συκεών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α1 – PLAYOUT(1η αγωνιστική)
————————–
Μακεδονικός Λητής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Κανονιέρηδες – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εθνικός Μαλγάρων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός Β
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΓΣ Ηλιούπολης – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αξιός Ανατολικού – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Φοίνικας Σχολαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Κυψέλη Νεάπολης – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05.03.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
——————————————
Αγροτικός Αστέρας – ΠΟ Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Βύρων Καβάλας
Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
——————————————
Αίαντας Πυλαίας – Ατρόμητος Πτολεμαϊδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α1 – PLAYOFF(1η αγωνιστική)
————————–
Ιωνικός – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α1 – PLAYOUT(1η αγωνιστική)
————————–
Ελευθεριακός – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Περιβολακίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Πανόραμα – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Αγ.Παύλου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Τριλόφου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αρης Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Ρυσίου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Νίκη Μεσημερίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Δάφνη Ακροποτάμου – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Αδένδρου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Ενωση Συκεών – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Διάπλαση – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εθνικός Αστέρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΟ Θράκης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
—————————————–
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κεραυνός Μονοπηγάδου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΣ ΠΕΡΑ – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Εσπερος Τερψιθέας – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.45
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ηφαιστος – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΕ Μαρτίου – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μπαμ
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Μαραθών Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Αστέρια
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
—————————————–
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δάφνη Ευαγγελισμού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΠΣ Ασκού – Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 12.00:
12.30 – 16.30: