ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Κυριακή 19/11 – 15:00
1ος όμιλος
Βέροια-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Πετεινού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ευκαρπίας-Αετός Βαρβάρας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Χανιώτης-Αναγέννηση Επανομής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ορέστης Ορεστιάδας-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλ. Αγίας Μαρίνας-Νέστος Χρυσούπολης 0-5 (Σάββατο 18/11)
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Ασσήρου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
——————————————
11.00 Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Καρανικόλας 39′ / Καρατζίδης 37′ πεν.)
11.00 Ακρίτες Συκεών – Ηρακλής Θερμαϊκού 3-2 ΤΕΛΙΚΟ (Χαρίσης 4′, 45′, Σωμαράκης 52′ / Ζαγναφέρης 64′, Κώστας 89′ πεν.)
11.00 Αχιλλέας Τριανδρίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γραμμένος 6′, 15′ πεν., Γκιούρας 25′, Σαξώνης 55′ / 😉
15.00 ΑΟ Καρδίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – Μαραθώνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Εθνικός Μετεώρων – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Νεάπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Θρίαμβος Παρθενίου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Κεραυνός Κολχικού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αργύρης 47′)
11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Αίας Ευόσμου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσαλουχίδης χατ-τρικ, Τσέτσος)
11.30 Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Νίκη Ηρακλείου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Νίκη Μεσημερίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
12.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Δόξα Τριλόφου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιωτόπουλος 17′)
15.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Κανονιέρηδες – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
12,30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Φίλιππος Ελεούσας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 ΑΠΣ Ασκού – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Ατλας Μενεμένης – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Απόλλων Καλαμαριάς – Αστραπή Μεσαίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
13.30 Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
13.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
16.00 Μελιτέας – Προοδευτική
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Κεραυνός Μονοπηγάδου 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Αστέρας Ραιδεστού 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Αθλητική Εκπαίδευση
11.00 ΑΟ Θράκης – Εσπερος Τερψιθέας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
10.30 Μακεδών Ευόσμου – Ολυμπος Δενδροποτάμο 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Ευόσμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
10.30 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
10.00 Ελπίδες Ηλιούπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ – Μακεδόνες 0-8 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. – Αστραπή Νεάπολης 4-4 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
15.00 ΑΕ Μαρτίου – ΑΣ Αγ. Παύλος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μαραθών Υποδομή 1926 – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
11.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Γερακαρούς 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3–0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ελλήσποντος Μαδύτου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ