Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
Ιάσων Αυγής – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – Δόξα Ασσήρου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ελευθεριακός – Παύλος Μελάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ακρίτες Συκεών 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μαραθώνας – Απόλλων Κ. Σχολαρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Θερμαϊκού – ΑΟ Καρδίας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καλλιθέας – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη 8-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Γέφυρας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
ΑΕ Φιλύρου – Αίας Ευόσμου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Λητής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου Γήπ.: Ασβεστοχωρίου 15.15
Εθνικός Λαγυνών – Ενωση Συκεών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Νίκη Ηρακλείου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Περιβολακίου – Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
Ορφέας Σουρωτής – Εθνικός Πυλαίας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΕΕ Τούμπας 2-1 στο 84
ΠΟ Μαλακοπής- Μέντεκας Καλαμαριάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Τριλόφου αναβολή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Γήπ.: Ευκαρπίας 17.45
Δάφνη Ακροποτάμου – Αστραπή Δενδροποτάμου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
Ατλας Μενεμένης – ΑΠΣ Ασκού Γήπ.: Τριανδρίας 15.15
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ Σταυρού Γήπ.: Αγίου Παύλου 15.15
Εθνικός Αστέρας – ΕΑ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης Γήπ.: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15.15
Μ. ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – Φοίνικας Τούμπας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου Γήπ.: Πενταλόφου 15.15
ΑΕ Χαριλάου – Ιωάννης Παπάφης 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΕ Κρήνης 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Ν. Επιβατών- Μ. Αλέξανδρος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ατρόμητος Τριαδίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου Γήπ.: Μενεμένης 15.15
Μακεδών Ευόσμου – ΑΟ Θράκης 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εσπερος Τερψιθέας – Νίκη Νεοχωρούδας Γήπ.: Ηλιούπολης 15.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β Γήπ.: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) 16.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Αστραπή Νεάπολης – Μακεδόνες 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΝ Αστραπή- ΥΛΤΕΞ Λύκοι 1-6 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδ. Ζ. Ζάχος – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ 3-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ηφαιστος Θέρμης – Ελπίδες Ηλιούπολης Γήπ.: Μεγ.Αλεξάνδρου 15.15
ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ – Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Δόξα Μαλακοπής-Εθνικός Αστέρας Πυλαίας 0-6 ΤΕΛΙΚΟ
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΑΕ Μαρτίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μαραθών Υποδομή 1926 – Αγ. Παύλος 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Δάφνη Ευαγγελισμού – Ελλήσποντος Μαδύτου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – Δόξα Γερακαρούς Γήπ.: Βρασνών 15.15
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ 1-2 στις καθυστερήσεις
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου Γήπ.: Ελπίδας Ευόσμου 15.15