ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14.12.2022
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
——————————————
Ιωνικός – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Ακρίτες Συκεών – Μαραθώνας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ.- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Μελιτέας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Ηρακλής Θερμαϊκού – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
ΑΟ Θράκης – Κεραυνός Κολχικού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ιορδανίδης, Παπαδημόπουλος.