Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.10.2023
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)——————————————
Μαραθώνας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Νίκη Μεσημερίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος
Κισσός Χορτιάτη – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Πανόραμα – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Καρμιρη Ελισαβετ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ………………………………….. – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: —
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
Αστέρας Ραιδεστού – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Νίκη Νεοχωρούδας – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Μακεδών Ευόσμου – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδονία Ευκαρπίας – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γερακη Αναστασια
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ – Μακεδόνες
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδατος Ιωαννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.10.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Νίκη Ευκαρπίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.00
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Λέοντες
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ – πλαστικό) – ώρα: 16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Ιωνικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Ιμβρόσης Ευάγγελος
Δόξα Ασσήρου – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
——————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: —
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Θρίαμβος Παρθενίου – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
Ενωση Συκεών – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Μακεδονικός Λητής – ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Εθνικός Σοχού – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ
Κεραυνός Κολχικού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Δόξα Ρετζικίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Χαλκιδης Χρηστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αχιλλέας Περαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Οργαντζης Ιωαννης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.45
Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΠΣ Ασκού – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Μελιτέας – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Παπαδατος Ιωαννης
Κυψέλη Νεάπολης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημος Δημος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Αριστοτέλης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Οργαντζης Ιωαννης
ΜΠΑ.Μ. – Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Παπαδατος Ιωαννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Θράκης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γερακη Αναστασια
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: —
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Αστέρια – ΑΕ Μαρτίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα