Συνεχίζονται τα παιδικά Πρωταθλήματα το Σάββατο
Θα παίξουν:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου —— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΕΡΙΑ – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠοσειδώναςΜηχανιώνας– ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Κ17 30Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Εύοσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κ17 50Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)
Κ16 40Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αίας Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 10.30
Άγιος Νικόλαος – ΜΕΝΤΕΚΑΣ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.00
Αστέρια –Μπέμπηδες 2000 (2)
Γήπεδο: ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΕΡΙΑ – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ:ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 09.00
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 12.00
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
—————————–
Αίας Ευόσμου – Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.00
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (2)
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Άγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ντίνος Κούης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – Μπέμπηδες Ιωνίας —– ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΈσπεροςΤερψιθέας
Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Εύοσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ