ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.10.2023
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.15
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.30
Παρατηρητής:ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
Αχιλλέας Περαίας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.15
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.10.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Δράμας
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00
Αναγέννηση Επανομής – Αρης Πετεινού
Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00
Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Χανιώτης
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
Δόξα Ασσήρου – Ιωνικός
Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:
Παύλος Μελάς – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
Ακρίτες Συκεών – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Μαραθώνας
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:
Εθνικός Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός:
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΚΡΑΣΤΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
Αίας Ευόσμου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
Δόξα Περιβολακίου – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΜΠΑΛΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30
Παρατηρητής:ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Τριλόφου – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:
Πανόραμα – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:
ΑΕ Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:15.00
Παρατηρητής:ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΜΠΟΣΧΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:10.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΜΠΑ.Μ. – Αριστοτέλης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Αστέρια – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 12.00:
14.30 – 15.30: