ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Δόξα Τριλόφου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.45
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 09.30
Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ. – Μπέμπηδες 2000 —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-1-2024
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.15
Γιατρός:
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 24-1-2024
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30
Γιατρός:
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης—– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρια
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠοσειδώναςΜηχανιώνας—- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Καμπανιακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 18.00
Γιατρός:
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΈσπεροςΤερψιθέας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – Ηρακλής Θερμαϊκού —— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Μακεδόνες – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: FOULTRAININGCENTER – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΓΣ Ηλιούπολης – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.30
Αναγέννηση Επανομής – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Γιατρός:
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Αστέρια
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 13.45
Γιατρός:
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών——- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 10.45
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) – ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ελευθεριακός – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ —— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΈσπεροςΤερψιθέας – Καμπανιακός
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός- ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.45
Γιατρός:
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Ηρακλής Αμπελοκήπων —— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(10η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΠΑΟΚ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Γιατρός:
Άρης Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 12.30
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδημίες Μίκρας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.45
Γιατρός:
Αναγέννηση Επανομής – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 11.15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (1) – ΠοσειδώναςΜηχανιώνας——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: Ο9.00
Γιατρός:
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.45
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.30
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2) – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – Μ.ΑλέξανδροςΘεσ/κης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
Εθνικός Σοχού – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ελευθεριακός – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Μακεδόνες – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Αξιός Ανατολικού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ανατολικού (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.45
Γιατρός:
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Εθνικός Ευόσμου
Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΕ Αμπελοκήπων —– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ιωνικός – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(10η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.45
Γιατρός:
Μακεδονικός – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 10.45
Μπέμπηδες 2000 – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.45
ΠΑΟΚ – ΓΣ Ηλιούπολης ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρια – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 09.00
Άγιος Νικόλαος – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 14.15
ΜΕΝΤΕΚΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: O9.00
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2)
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020(1) – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Ουράνιοι – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) – Οδυσσέας Κορδελιού ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Ευόσμου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.30
Γιατρός:
Άρης Θεσσαλονίκης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.45
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (2) – Αγιος Νικόλαος ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.45
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Φίλιππος Παλαιοκάστρου—– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ: Εθνικός Σοχού
Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Πρωταθλητές Πεύκων ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.45
Γιατρός:
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός- ώρα: 10.45
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)
K13 9×9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(7η αγωνιστική)
——————————-
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 13.00