Γ’ Εθνική –
Σάββατο 17/12 – 15:00
1ος όμιλος –
Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας 1-3
Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός 0-1
Καβάλα-Θερμαϊκός 2-0
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
2ος όμιλος
Δωτιέας Αγιάς-Μακεδονικός Φούφα 1-0
Σβορώνος-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Εδεσσαϊκός-Καστοριά 2-2
ΑΕΠ Κοζάνης-ΦΣ Κοζάνη 0-4
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Χανιώτης 2-3
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Πιερικός 0-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 2-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κανονιέρηδες 4-1
15.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Γέφυρας 0-1
15.00 Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
15.20 ΠΑΟΚ Σταυρού – Εθνικός Λαγυνών 3-1
ΠΑΟΚ – Νίκη Ηρακλείου 3-1 (Ντούνγκα 20′)
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 3-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Κισσός Χορτιάτη 4-0
15.00 Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Αγ.Παύλου 1-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής 1-1
15.00 Αχιλλέας Περαίας – Νίκη Μεσημερίου 0-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού 0-0
15.00 Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Θρίαμβος Παρθενίου 0-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Αστέρας – Διάπλαση ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ενωση Συκεών 4-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών 1-2 (Aδαμούδης 17′)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Απόλλων Καλαμαριάς 0-0
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Προοδευτική
17.30 Φοίνικας Τούμπας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0 α.α
Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΣ ΠΕΡΑ 3-2
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Πυλαίας 1-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μακεδονία Ευκαρπίας – Μακεδών Ευόσμου 1-6
15.00 Αίολος Ευόσμου 2014 – Εσπερος Τερψιθέας 1-2
15.00 Νίκη Νεοχωρούδας – Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – Κυψέλη Νεάπολης 0-2