Γ’ Εθνική
1ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 5-1 (7/1)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη 2-0
Θερμαϊκός-Δόξα Δράμας 0-2
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας 4-2
Άρης Αβάτου-Καμπανιακός 0-2 (Ιγνατίδης 71′, Ξανθόπουλος 81′)
Ρεπό: Πανθρακικός
2ος όμιλος
Καστοριά-Μακεδονικός Φούφα 0-1 (7/1)
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΦΣ Κοζάνη 1-1
Δωτιέας Αγιάς-ΑΟ Χανιώτης 2-1
Σβορώνος*-Πιερικός 0-2
Εδεσσαϊκός-Ολυμπιακός Βόλου 1-2
ΑΕΠ Κοζάνης-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 0-1
Aκολουθείστε το Epsm24.gr στο Instagram
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
——————————————
Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Ευόσμου 2-0 (Παραλίκης 31′ απ. φάουλ, Μίλκας 90+4)
Ελευθεριακός – Μακεδονικός Λητής 1-0
To 1-0 της Δόξας Ασσήρου με τον Παραλίκη
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
——————————————
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 1-2 (Γραμμένος 27′ / Ζλατίντσης 13′, Καρατζιώτης 45+2′ πεν.)
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Ευκαρπίας 4-2 (K. Μπαλασάς 20′ , Τσιομπανίδης 64′, Xαραλαμπίδης 76’/ Ρανδζής 41′, Μποζίδης 55′)
Ακρίτες Συκεών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0 (Xαρίσης 63′, Ματακίδης 65′)
Μαραθώνας – ΑΟ Καρδίας 0-1 (Στρουμπίνης 27′)
*Δαναδιάδης και Δήμου αποβλήθηκαν στο 87′ και σύρραξη παικτών στο τέλος του αγώνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Εpsm24 και στο Instagram
Μακεδονικός Γέφυρας – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1 (Φέμι 43′)
Εθνικός Μαλγάρων – Καμπανιακός Β 0-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-0 (4′)
ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μετεώρων 2-2 (Τσιόκας 15′, Πάντος 17′, Χύτας 67′, Κρίκος 80′)
Ηρακλής Θερμαϊκού – Ομόνοια Σταυρούπολης 2-0 (Ευθυμιάδης, Μαρίγκος)
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής 0-0
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΕ Φιλύρου 3-1 (Παυλίδης 31′, Ντολέγκα 60′, Λαζαρίδης 67′ / Κελσίου 22′)
Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – Ιωάννης Παπάφης 4-4
Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-2
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας 0-1 (35′)
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Μέντεκας Καλαμαριάς 5-1
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 (Χατζηγεωργίου, Ματούλας / 😉
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου 1-0
Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Ρυσίου 4-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Αστραπή Μεσαίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 4-0
Aκολουθείστε το Epsm24.gr στο Instagram
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς 1-0
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-2
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Φοίνικας Τούμπας 2-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ ΠΕΡΑ – Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0
ΑΕ Πυλαίας – Κεραυνός Μονοπηγάδου 1-1
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 6-0