Super League 2 – 6η αγωνιστική
14:45
Βόρειος όμιλος
Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3
Νίκη Βόλου – Διαγόρας 3-0
ΠΑΟΚ Β – Ηρακλής Λάρισας 3-0
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός 2-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ 0-2
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου 1-3
Νότιος όμιλος
Χανιά – Ηλιούπολη 1-0
Παναχαϊκή – Αιγάλεω 1-0
Γ’ Εθνική – 5η αγωνιστική
Κυριακή 11/12 – 15:00
1ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη 3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας 1-2
Ορφέας Ξάνθης*-Αγροτικός Αστέρας** 1-1 ( / 102′ πεν.)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-4
Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός 0-2
Πανθρακικός-Καβάλα 3-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός 1-1
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
2ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Σβορώνος 3-1
Δωτιέας Αγιάς-Εδεσσαϊκός 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕΠ Κοζάνης 5-2
Καστοριά-ΠΟ Ελασσόνας 0-0
ΦΣ Κοζάνη-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 4-0
ΑΟ Χανιώτης-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 4-3
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Ελευθεριακός – Δόξα Ασσήρου ΑΝΑΒΟΛΗ
11.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-6
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 1-1 (Τασιώνας 7′ / Τζαφέρι 58′)
15.00 ΑΟ Καρδίας – Νίκη Ευκαρπίας 1-3 (Σουλίδης 17′, Mποζίδης 34′)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0 (5′)
11.00 Εθνικός Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
10.30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Μελιτέας 3-2
11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1
15.30 Ηρακλής Θερμαϊκού – ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου 4-0
15.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ηρακλείου 0-1
12.00 Δόξα Περιβολακίου – ΠΑΟΚ Σταυρού 3-0
15.00 Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΚ 2-3 (; / Τσίτσιλας 2)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1
15.00 Πανόραμα – Κισσός Χορτιάτη 0-1
15.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Εθνικός Πυλαίας 1-4
15.00 Ιωάννης Παπάφης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 1-3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου 1-2
Αρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
15.00 Αχιλλέας Περαίας – Αετός Βασιλικών 0-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-2
15.00 Φίλιππος Ελεούσας – ΑΟ Μεσήμβριας 5-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Ενωση Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 9-4
15.00 Ατλας Μενεμένης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-1
11.00 ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας 0-0
12.45 Διάπλαση – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 2-4
11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Συκεών 0-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-2
11.00 Κεραυνός Κολχικού – Δόξα Γερακαρούς 4-1
Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
15.00 Αστραπή Μεσαίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ANABOΛΗ
15.00 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΣΚΙΟΥΡΟΙ 3-4
12.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-1
12.45 Απόλλων Καλαμαριάς – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 3-0
09.30 Προοδευτική – Φοίνικας Τούμπας 0-2
15.00 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
10.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Κεραυνός Μονοπηγάδου 2-0
15.00 Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης 3-3
11.00 ΑΣ ΠΕΡΑ – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 4-0
11.00 ΑΕ Πυλαίας – Αριστοτέλης 3-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Μακεδών Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014 5-5 (Παπανικολάου 4′, 44′, 90′ Μολιχίδης 55′, Καρανίκας 85′, / Αναστασιάδης 27′, 31′, 84′, Λάτσι 57′ πεν., Σίμος 77′,)
13.15 Εσπερος Τερψιθέας – Νίκη Νεοχωρούδας 1-2
11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Αστραπή Νεάπολης – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά 1-2
Ηφαιστος – ΑΣ Αγ. Παύλος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
13.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Μαρτίου 1-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011 7-0
Μαραθών Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–
11.15 Δάφνη Ευαγγελισμού – Ελλήσποντος Κριθιάς 2-2
12.00 ΑΠΣ Ασκού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 0-4
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος – Απόλλων Ζαγκλιβερίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ